Mgr. Natálie Sedlická, MSc.

Vystudovala bakalářský obor porodní asistence na medicíně a magisterské studium psychoterapie. Je také shiatsu terapeut se znalostmi akupunktury a prochází dlouhodobým psychoterapeutickým výcvikem. Ženám poskytuje komplexní profesionální podporu. Má rovněž zkušenost z porodních center v Nizozemí a aktuálně ukončuje studium v irském Glasgow. Je zakladatelkou iniciativy Jak jinak a Asociace pro porodní domy a centra v ČR. Jejím snem je otevřít porodní dům, kde by ženy mohly rodit s bezpečnou, profesionální, odbornou, a také laskavou a respektující péčí. 

Porod plyne mimo čas - trpělivost, lék náš vezdejší. 

Nechte se proměnit porodem. Najděte cestu k sobě a děťátku, bytí v kontaktu, v přítomnosti. Přijetí osobní zodpovědnosti za porod. 

PŘEDNÁŠKA NA FESTIVALU STRP Jablonec
v pátek 10. 5., 16- 19 hodin v RC Jablíčko
Cena 150 Kč, platba na místě

Lektorka se ve své přednášce bude zaměřovat na sílu a moudrost porodního procesu, pohovoří o porodních vlnách a o tom, jak je následovat. Bude mluvit o průběhu porodu ve své přirozenosti a co můžeme udělat pro to, aby proběhl co nejlépe. Zaměří se i na témata jako práce s vnitřními strachy, emocemi, potřebami,  očekáváním, lpěním i se smrtí. Bude-li dost času, ponoříme se do hlubin vizualizace a relaxace.