Lucie Suchá Groverová

Jsem především Člověk, kterého velmi baví život, a to není málo. Mé momentální "člověčí" role jsou: žena, maminka pěti dětí, manželka, partnerka, přítelkyně, dcera, designérka, básnířka, spisovatelka, cestovatelka, nezávislá publicistka, propagátorka laskavého a důstojného těhotenství, porodu, rodičovství a lidství, autorka knih Aby porod nebolel, Aby život nebolel a Bosonahé příběhy aneb putování světem vnitřním i vnějším. Spoluzakladatelka rodinného vydavatelství Kořeny. 

V ČR jsem tzv. průkopnicí prenatální komunikace prostřednictvím intuitivní kresby, která je velice účinnou technikou k práci s pocity, pochopení sebe samého, napojení se na dítě a spol. Kresbu, ale i mnohé další, předávám ženám na workshopech zaměřených na přípravu k porodu. Kromě práce spojené s obdobím těhotenství se věnuji i dalším přechodovým obdobím života na setkáních určených ženám i mužům.

PROŽITKOVÁ PŘEDNÁŠKA NA FESTIVALU STRP JABLONEC
v sobotu 11. 5. 2019 9:30 - 11:30 hodin, Kino Junior

Dvouhodinovka Aby porod nebolel,  by se  také mohla jmenovat POROD s DŮVĚROU. Protože o tom to je. O důvěře v Život. O důvěře ve své tělo. O důvěře v rodící se lidskou bytost. O důvěře v to, že jakýkoliv příchod na svět a kdekoliv, má svůj důvod a nic není "špatně". Jen pochopit co nám čím chce život říct. 

My, lidé narození v porodnici, máme kromě místa narození společných mnoho dalších témat, limbických otisků, vzorců chování... Chcete vědět, jaká to jsou a jak ovlivňují naše životy? Chcete vědět, s jakou výbavou přichází do života člověk, kterému do jeho první životní cesty na svět nikdo zbytečně nezasahuje a který se rodí především ve spolupráci se svojí maminkou? Je to vůbec možné? Je nějaký rozdíl mezi člověkem, který přišel na svět intervenovaně a který se narodil přirozeně? Co to vlastně je přirozený porod?

Tak přijďte na přednášku na RESPEKT K PORODU JABLONEC 2019! 

Těším se na sekání. <3

CENA

Celodenní vstupné na sobotu 12. 5. 2019 v PŘEDPRODEJI do 30. dubna: 300 Kč jednotlivec / 450 Kč rodinné
Od 1. května 450 Kč jednotlivec / 550Kč rodinné

Cena pouze za přednášku "Aby porod nebolel" 250 Kč, platba na místě.