Aika Jindrová

Aika je především milující žena - maminka, milenka, manželka. Ceremonialistka a taky tvůrkyně s jasnou myslí, podnikavým duchem a hbitými prsty na klávesnici počítače. Je emoční i technickou oporou našeho týmu a celý rok se s ní můžete setkávat při rituálech, konstelacích a čarovných skupinkách pro děti a maminky.

PŘEDNÁŠKA "Rituály pro těhotenství, porod a mateřství"
NA FESTIVALU STRP Jablonec, 
ve čtvrtek 16. 5., 16- 18 hodin v Pracovně duly Renaty (Saskova 36). 
Cena 100 Kč, platba na místě

V rámci festivalu představí rituály pro těhotenství, porod a mateřství:
Rituály byly odjakživa součástí mnoha kultur a ženami hojně využívané. V dnešní době si je můžeme znovu připomínat a vědomě vnášet do našeho života.
V období těhotenství, porodu a mateřství jsou rituály velmi vítaným pozastavením a mohou vnést do našeho bytí hloubku, sílu, vědomí, propojení se sebou, dítětem, rodinou i vesmírem.
Budeme si povídat o tom, jak přinést rituály do každodenních dní, i o tom, jaké rituální obřady a ceremonie si můžeme dopřát v období mateřství pro matku, dítě i celou rodinu.
Součástí bude i práce se šátkem REBOZO, který se dá hojně využívat v tomto posvátném období mateřství.
Prvky rituálů mohou být přítomné i na tomto setkání a společně si můžeme vytvořit minirituálek, abychom si užily naplno sílu našeho spojení a seznámily se s rituály na vlastní kůži.